Double Halftime Full Time Stats

DATE
MATCH
PICK
HT FT
ODDS
 W/L
13.09.2020 Streymur – Vikingur
Santos – Sao Paulo
1/2
2/X
1:0 / 2:3
1:2 / 2:2
17.00
15.00
WON
05.09.2020 Forest Green – Leyton Orient
Fleetwood – Wigan
1/2
2/1
1:0 / 1:2
1:2 / 3:2
22.00
19.00
WON
30.08.2020 Lech Poznan – Wisla Plock
Basel – Young Boys
2/X
1/2
0:1 / 2:2
1:0 / 1:2
19.00
20.00
WON
22.08.2020 KV Mechelen – Cercle Brugge
Velerenga – Sandefjord
1/2
2/1
1:0 / 2:3
0:1 / 2:1
22.00
19.00
WON
16.08.2020 Atletico GO – Sport Recife
Rad Beograd – FK Vozdovac
1/X
 1/2 
1:0 / 1:1
1:0 / 1:3
15.00
21.00
WON
08.08.2020 Montana – Arda
Kanazawa – Ehime
2/X
 2/1 
0:2 / 3:3
0:2 / 4:3
15.00
21.00
WON
01.08.2020 Napredak – Partizan
Incheon – Gwangju FC
1/2
 1/2 
1:0 / 1:3
1:0 / 1:3 
23.00
29.00
WON
25.07.2020 Krasnodar 2 (Rus) – Yenisey (Rus)
Stal Mielec – Chojniczanka
1/2
 2/1 
1:0 / 1:2
0:1 / 4:1
26.00
15.00
WON
05.07.2020 Gwangju FC – Daegu
Sollentuna – Frej
1/2
 2/1 
1:0 / 2:4
0:1 / 2:1 
23.00
23.00
WON 
24.06.2020 Grossaspach – Meppen
Jablonec – Liberec
1/2
2/X
1:0 / 1:2
0:1 / 1:1
23.00
15.00
WON
20.06.2020 Botev Plovdiv – Botev Vratsa
AB Copenhagen – BK Frem
2/1
2/X
0:1 / 3:2
0:2 / 2:2
23.00
15.00
WON
13.06.2020 Zwickau – Hansa Rostock
Belshina – Slavia Mozyr
2/X
1/2
0:2 / 2:2
2:1 / 2:3
14.00
26.00
WON
30.05.2020 Zwickau – Hansa Rostock
Belshina – Slavia Mozyr
2/X
1/2
0:2 / 2:2
2:1 / 2:3
14.00
26.00
WON
16.05.2020 Opava – Vitkovice
Belshina 2 – Vitebsk 2
2/1
2/X
0:1 / 4:1
1:2 / 3:3
34.00
23.00
WON
21.03.2020 POSTPONED
13.03.2020 POSTPONED
07.03.2020 Birmingham – Reading
Crusaders – Institute
1/2
2/1
1:0 / 1:3
0:1 / 2:1
34.00
21.00
WON
25.02.2020 Motherwell – St. Mirren
Menemen Bld. – Adana Demirspor
1/2
1/2
1:0 / 1:2
2:1 / 2:3
34.00
21.00
WON
20.02.2020 Rangers – Braga
FC Copenhagen – Celtic
2/1
2/X
0:1 / 3:2
0:1 / 1:1
26.00
15.00
WON
15.02.2020 Bristol Rovers – Blackpool
Ankargucu – Fenerbahce
2/1
1/1
0:1 / 2:1
1:0 / 2:1
29.00
11.00
WON
08.02.2020 Metz – Bordeaux
Stirling – Queen’s Park
1/2
1/2
1:0 / 1:2
1:0 / 1:3
34.00
26.00
WON
01.02.2020 Leeds – Wigan
Kilmarnock – Ross County
X/2
2/1
0:0 / 0:1
0:1 / 3:1
21.00
23.00
WON
25.01.2020 Stenhousemuir – Edinburgh City
Macclesfield – Forest Green
1/2
2/1
1:0 / 1:2
0:1 / 2:1
21.00
34.00
WON
11.01.2020 Glenavon – Institute
Mansfield – Forest Green
2/X
1/2
0:1 / 2:2
2:1 / 3:4
19.00
21.00
WON
28.12.2019 Coleraine – Linfield
Forfar Athletic – Montrose
2/X
1/2
0:1 / 1:1
2:1 / 2:3
15.00
21.00
WON
14.12.2019 AFC Wimbledon – Doncaster
Shrewsbury – Coventru
2/1
2/1
0:1 / 2:1
0:1 / 2:1
34.00
34.00
WON
07.12.2019 Luton – Wigan
Holstein Kiel – VfL Osnabruck
2/1
1/2
0:1 / 2:1
2:1 / 2:4
26.00
29.00
WON
28.11.2019 Besiktas – Slovan Bratislava
Young Boys – FC Porto
2/1
1/2
0:1 / 2:1
1:0 / 1:2
21.00
23.00
WON
22.11.2019 Sparta Prague – Ceske Budejovice
Chateauroux – Lorient
2/X
1/2
1:3 / 3:3
1:0 / 1:3
15.00
26.00
WON
07.11.2019 APOEL – Qarabag
Wolfsburg – Gent
2/1
1/2
0:1 / 2:1
1:0 / 1:2
29.00
34.00
WON
02.11.2019 Metz – Montpeiller
Mouscron – Antwerp
1/X
2/1
1:0 / 2:2
0:1 / 2:1
15.00
29.00
WON
22.10.2019 Kings Langley – Leiston
Orgryte – Degerfors
X/2
2/X
1:1 / 1:2
0:1 / 1:1
18.00
15.00
WON
12.10.2019 Skive – Hvidovre
Crawley – Colchester
2/1
2/1
0:1 / 2:2
0:1 / 2:1
22.00
29.00
WON
03.10.2019 Young Boys – Rangers
Wolfsberger AC – AS Roma
2/1
2/X
0:1 / 2:1
0:1 / 1:1
23.00
13.00
WON
28.09.2019 Viborg – Kolding IF
Start – Sandnes
X/2
2/1
0:0 / 1:2
0:1 / 3:2
15.00
17.00
WON
21.09.2019 Kongsvinger – Ull/Kisa
Athlone – Galway
1/2
2/X
1:0 / 1:2
0:1 / 2:2
26.00
29.00
WON
07.09.2019 Bradford City – Northampton
Forfar – East Fife
2/1
1/2
0:1 / 2:1
1:0 / 1:2
26.00
26.00
WON
28.08.2019 Nordhausen – Halberstadt
Rad Beograd – Cukaricki
2/1
1/2
0:1 / 3:2
2:1 / 3:2
18.00
29.00
WON
24.08.2019 Hoffenhein – Werder Bremen
Alcorcon – Elche
2/1
1/2
0:1 / 3:2
1:0 / 1:2
21.00
41.00
WON
13.08.2019 Rosenborg – Maribor
Stockport – Barrow
2/1
2/1
0:1 / 3:1
0:1 / 3:2
23.00
23.00
WON
10.08.2019 VJS – NJS
Gil Vicente – FC Porto
2/1
X/1
0:1 / 2:1
0:0 / 2:1
26.00
23.00
WON
27.07.2019 Basel – St. Gallen
Preston – Newcastle
2/2
2/1
0:1 / 1:2
0:1 / 2:1
15.00
29.00
WON
23.07.2019 Shkendija – Dudelange
Oxford Utd – Fulham
1/2
2/X
1:0 / 1:2
0:1 / 1:1
34.00
15.00
WON
18.07.2019 AC Oulu – MuSa
Ajax – Watford
1/2
2/1
1:0 / 1:2
0:1 / 2:1
41.00
17.00
WON
13.07.2019 Oberlausitz – Varnsdorf
Bonnyrigg Rose – Clyde
2/1
1/2
0:1 / 2:1
1:0 / 1:2
41.00
19.00
WON
05.07.2019 Chiasso – Lugano
Truro – Exeter
2/X
X/X
1:2 / 2:2
0:0 / 0:0
19.00
15.00
WON
28.06.2019 Zaglebie – Usti nad Labem
ASC 09 Dortmund – Dortmund II
2/1
2/X
0:1 / 2:1
0:1 / 1:1
19.00
15.00
WON
21.06.2019 PSS Sleman – Bhayangkara Utd
Cienciano – Garcilaso
2/X
1/2
0:1 / 1:1
1:0 / 1:2
12.00
23.00
WON
14.06.2019 Kawasaki Frontale – Sapporo
TPS – MuSa
2/X
2/2
0:1 / 1:1
1:2 / 1:2
17.00
23.00
WON
08.06.2019 Limerick – Galway
Haugesund – Sandness
2/1
2/X
0:1 / 2:1
0:1 / 2:2
23.00
17.00
WON
05.06.2019 Liverpool Montevideo – Cerro
Pisa – Triestina
2/X
2/X
0:2 / 2:2
1:2 / 2:2
17.00
17.00
WON
01.06.2019 Volta Redonda – Ypiranga FC
Odder – BK Fram
1/2
1/2
1:0 / 1:2
1:0 / 1:3
41.00
26.00
WON
22.05.2019 Kashima – Shandong
Catanzaro – FeralpiSalo
2/1
2/X
0:1 / 2:1
0:1 / 2:2
19.00
19.00
WON
18.05.2019 St. Truiden – Westerlo
Dundee FC – St. Miren
2/1
1/2
0:1 / 2:1
1:0 / 1:2
15.00
21.00
WON
11.05.2019 Lillestrom – Rosenborg
Portimonense – Maritimo
1/2
2/1
1:0 / 1:1
0:1 / 2:1
29.00
19.00
LOSE
01.05.2019 Kazincbarcikai – Siofok
Traeff – Hodd
2/1
1/2
0:1 / 3:2
3:2 / 3:4
26.00
17.00
WON
27.04.2019 St. Pauli – Regensburg
Lechia Gdansk – Legia
2/1
1/2
1:2 / 4:3
1:0 / 1:3
26.00
29.00
WON
17.04.2019 Paralimni – APOEL
Al Fujairah – Al Wasl
1/X
2/X
2:1 / 2:2
0:1 / 2:1
13.00
19.00
WON
13.04.2019 Charlton – Luton
Cowdenbeath – Elgin City
2/1
2/1
0:1 / 3:1
0:1 / 2:1
34.00
26.00
WON
09.04.2019 Leyton Orient – Eastleigh
Maidstone – Barnet
2/1
2/1
1:2 / 3:2
1:2 / 3:2
21.00
41.00
WON
03.04.2019 Pescara – Palermo
Bayern Munich – Heidenheim
2/1
2/1
1:2 / 3:2
1:2 / 5:4
29.00
21.00
WON
30.03.2019 Hearts – Aberdeen
Vaduz – Rapperswil
2/1
2/1
0:1 / 2:1
0:1 / 2:1
34.00
23.00
WON
03.03.2019 GAIS – Nykopings
Gyirmot – Budafoki
2/1
2/1
1:2 / 4:3
0:1 / 2:1
19.00
19.00
WON
23.02.2019 Norwich – Bristol City
Bury – Oldham
2/1
2/1
1:2 / 3:2
0:1 / 3:1
21.00
21.00
WON
14.02.2019 Plzen – Dinamo Zagreb
Malmo FF – Chelsea
2/1
1/2
0:1 / 2:1
0:1 / 1:2
41.00
23.00
LOSE
09.02.2019 Doncaster – Peterborough
Curzon Ashton – Alfreton
2/1
2/1
0:1 / 3:1
0:1 / 3:2
21.00
29.00
WON
03.02.2019 Alessandria – Pisa
Paganese – Potenza
2/X
1/2
0:1 / 1:1
3:1 / 3:4
15.00
23.00
WON
30.01.2019 Dynamo Dresden – Arminia Bielefeld
Apollon Pontou – Aittitos Spata
1/2
X/2
3:1 / 3:4
0:0 / 0:1
29.00
28.00
WON
26.01.2019 Hartlepool – Braintree
Crewe – Colchester
2/1
2/1
0:1 / 2:1
0:1 / 2:1
26.00
29.00
WON
19.01.2019 St. Liege – Kortrijk
Malaga – Lugo
2/1
2/1
0:1 / 2:1
0:1 / 2:1
20.00
26.00
WON
05.01.2019 Peterhead – Clyde
Bolton – Wallsall
1/2
1/2
1:0 / 1:2
0:1 / 5:2
29.00
29.00
WON
01.01.2019 Brentford – Norwich
Peterborough – Scunthorpe
1/2
2/1
1:0 / 1:1
0:1 / 0:2
26.00
19.00
LOSE